РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Установка якоїсь із систем планується Вами в найближчому майбутньому?
 

Вогнегасники

Друкe-mail

Перезарядка вогнегасниківТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" здійснює продаж та технічне обслуговування вогнегасників різних модифікацій. Тут ви зможете придбати вогнегасник, а також отримати необхідну консультацію у наших фахівців.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" проводить роботи по технічній діагностиці, огляду, перезарядці, ремонту вуглекислотних і порошкових вогнегасників.

Хочемо звернути увагу на те, що наше підприємство володіє мобільною станцією перезарядки вогнегасників. Якщо Вам важко уявити, як доставити велику кількість вогнегасників зі своєї організації на діагностику або перезарядку – ми самі приїдемо до Вас і все зробимо як треба.

Роботи проводяться з вуглекислотними вогнегасниками ОУ-2 (ВВК-1,4), ОУ-3 (ВВК-2), ОУ-5 (ВВК-3,5), ОУ-7 (ВВК-5), і з порошковими вогнегасниками ВП-1, ВП-2, ВП-5, ВП-6-з, ВП-9-з

Якщо ви хочете купити вогнегасник, але не знайшли потрібний у вищенаведеному списку, або у вас виникли інші питання, пов'язані з вогнегасниками, зв'яжіться з нашими фахівцями для консультації.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" має достатню матеріально технічну базу та багаторічний досвід успішного проведення зазначених робіт.

 

Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті
© 2010-2022 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
П'ятниця, 19 серпня 2022