РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Які з протипожежних послуг для Вас актуальні зараз?
 

Монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних повідомлень

Друкe-mail

Монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних повідомленьМонтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей – комплекс операцій зі встановлення, з'єднання окремих складових, вузлів та агрегатів, налагодження та перевірки на працездатність.

Представлений вид робіт включено до переліку ліцензійних умов.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" володіє відповідною ліцензією МНС України, достатньою матеріально технічною базою та набутим досвідом успішного проведення зазначених робіт. Необхідну консультацію про монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних повідомлень Ви можете отримати у наших фахівців.

Вимоги для провадження діяльності протипожежного призначення з монтажу систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, оснащення для передачі тривожних повідомлень представлені у відповідних нормативних документах.

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
© 2010-2023 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
Субота, 28 січня 2023