РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Чи чули Ви коли-небудь про Інвестспецкомплекс?
 

Системи пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні) – монтаж і технічне обслуговування

Друкe-mail

Системи пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні) – монтаж і технічне обслуговуванняМонтаж – комплекс операцій зі встановлення, з'єднання окремих складових, вузлів та агрегатів, налагодження та перевірки на працездатність систем пожежогасіння.

Технічне обслуговування систем пожежогасіння – комплекс організаційних і технічних заходів, пов'язаних із забезпеченням працездатного стану виробів, установок (систем), шляхом виконання робіт з тестування, ремонту та заміни складових, вузлів і агрегатів. Представлений вид робіт включено до переліку ліцензійних умов.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" володіє відповідною ліцензією МНС України, достатньою матеріально технічною базою та набутим досвідом успішного проведення зазначених робіт. Питання, що цікавлять Вас з монтажу та технічного обслуговування систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні) Ви можете задати нашим фахівцям.

Вимоги для провадження діяльності протипожежного призначення з монтажу та технічного обслуговування систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні) представлені у відповідних нормативних документах.

З недавнього часу особливою увагою і підвищеним інтересом користуються системи локального пожежогасіння.

Хто на сайті

На даний момент 3 гостей на сайті
© 2010-2022 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
П'ятниця, 19 серпня 2022