РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Як Ви про нас дізналися?
 

Контроль доступу

Друкe-mail

Контроль доступу

Зазвичай, під терміном «контроль доступу» мається на увазі ціла система, або комплекс електронних, електричних, механічних, магнітних, електромагнітних елементів і систем.

В залежності від розмірів контрольованого об'єкта, розробляється конкретна система контролю і управління доступом (далі в тексті СКУД). СКУД розрізняються по своїй складності, вартості, брендам, призначенням та іншим критеріям. Ефективність застосування СКУД на об'єктах різного розміру, також різна. Але застосування СКУД виправдовує себе практично в усіх випадках. Комп'ютерна база даних СКУД іноді виявляється корисною навіть в самих несподіваних ситуаціях, тобто СКУД допомагає вирішувати завдання, які на неї покладалися на початку при її установці. Наприклад, адміністрація підприємства, зробивши вибірку по конкретному працівникові за заданий період часу, зможе проводити відповідні бухгалтерські розрахунки. Або переглянувши дату і час доступу комірника в такий-то склад, «згадати» дату отримання партії товару.

Так що на питання «мати чи не мати?» відповідь одна - «мати».

Спочатку визначтеся:

  • що ви хочете отримати, встановивши СКУД;
  • які витрати ви готові понести для цього.

Природно, якщо ви вирішили встановити у себе на об'єкті СКУД, краще звернутися до фахівців у цій галузі, а не просто до менеджерів, які реалізують такі системи. Якщо є така можливість, перегляньте вже діючу СКУД аналогічну до вашої проектованої, і поспілкуйтеся з її господарем про помічені недоліки та побажання.

Хто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
© 2010-2023 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
Субота, 28 січня 2023