РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Чи чули Ви коли-небудь про Інвестспецкомплекс?
 

Охоронна сигналізація

Друкe-mail

Охоронна сигналізаціяСучасні системи безпеки неможливо уявити без системи охоронної сигналізації. Власники квартир, офісів, складів, охоронних об'єктів повинні задуматися про надійний захист свого майна.

Охоронна сигналізація – сукупність спільно діючих технічних засобів, для забезпечення охорони територій та приміщень об'єкта шляхом збирання, оброблення, передавання, архівації в заданому вигляді інформації про стан (постановка в охорону/охорона/зняття з охорони/тривога) спеціальних сповіщувачів і системи в цілому.

Охоронна сигналізація є невід'ємною складовою будь-якої системи безпеки. Особливу увагу при виборі устаткування охоронної сигналізації слід приділити надійності, зручності установки, експлуатації та налаштування.

Робота системи охоронної сигналізації в цілому націлена на попередження несанкціонованого доступу в приміщення. Професійний підбір обладнання, а також встановлення охоронної сигналізації дозволить Вам набути впевненості в безпеці Вашої власності, квартири, будинку або офісу.

За принципом своєї роботи охоронні сигналізації можна розділити на 2 основних види:

  • Автономна охоронна сигналізація. Робота охоронної сигналізації полягає в потужному сигналі оповіщення, яким охоронні системи безпеки реагують на несанкціонований доступ на територію об'єкта, реагування на сигнал здійснюється своїм охоронним персоналом;

  • Пультова охоронна сигналізація – система безпеки, підключена до Пульту Централізованого Спостереження (ПЦС). У разі несанкціонованого вторгнення на територію сигнал тривоги передається на контрольну панель, а потім на охоронний пульт з подальшим виїздом групи швидкого реагування.

Важливими елементами будь-якої охоронної сигналізації є датчики. Застосування датчиків дозволяє звести кількість помилкових сигналів до мінімуму, а також удосконалити процес виявлення спроб незаконного проникнення на охоронюваний об'єкт. В даний час існує величезний асортимент датчиків різної конфігурації, призначення і різних виробників.

Організація охоронних систем неможлива без підсистеми відеоспостереження. В порівнянні із звичайною охоронною сигналізацією, система відеоспостереження може надати співробітникам служби безпеки максимально повну інформацію про порушення проникнення на об'єкт, що охороняється. Великим плюсом систем відеоспостереження є те, що зображення зі всіх камер можуть відразу ж записуватися на цифрові носії. Ці дані згодом можуть використовуватися як докази незаконних дій, вчинених зловмисниками.

Охоронна сигналізація є обов'язковою умовою для забезпечення безпеки Вашого об'єкта.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" володіє достатньою матеріально технічною базою та багаторічним досвідом успішного проведення зазначених робіт. Необхідну консультацію з монтажу та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації Ви можете отримати у наших фахівців.

Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті
© 2010-2022 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
П'ятниця, 19 серпня 2022