РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Установка якоїсь із систем планується Вами в найближчому майбутньому?
 

Системи відеоспостереження

Друкe-mail
Відеоспостереження

Системи відеоспостереженняВідеоспостереження з кожним днем стає все більш доступним, а значить і більш поширеним рішенням контролю і безпеки у всіх сферах діяльності людини. Відеоспостереження давно вийшло за межі тільки стратегічних об'єктів. На сьогоднішній день відеоспостереження повсюдно встановлюється в офісах, складах, в торгово-розважальних центрах і скрізь де працюють і відпочивають люди. Сьогодні відеоспостереження входить в наші будинки – це системи від простого відеодомофона до повноцінних професійних систем. З допомогою систем відеоспостереження контролюється порядок на вулицях. І не треба побоюватися такого глобального поширення систем відеоспостереження, так як вони насамперед покликані зробити наше життя безпечнішим. Чим більше камер відеоспостереження буде встановлено на наших вулицях тим безпечніше буде наша з вами життя. Звичайно, відеоспостереження не може повністю попередити всі правопорушення, однак при його допомозі можна підвищити рівень розкриття злочинів вчинених у місцях з встановленою системою відеоспостереження практично до ста відсотків.

Відеоспостереження через інтернет

Системи відеоспостереження впевнено входять у глобальну мережу інтернет. Нам все частіше надходять замовлення на побудову системи відеоспостереження з можливістю доступу і контролю через інтернет. Це досить просте завдання для наших фахівців, однак тут є деякі труднощі, які від нас не залежать. Основною проблемою є наявність самого доступу до інтернет, якщо для міста Черкаси та інших великих міст це зараз не проблема, то для заміських об'єктів підключення до інтернет зі стабільною і досить високою швидкістю підключення, завдання, вирішити яку за розумні гроші часом неможливо. Але технології не стоять на місці, а тим більш технології передачі даних і ми завжди намагаємося зробити все можливе що б вирішити поставлене клієнтом завдання. Завдяки цьому наші клієнти можуть віддалено з будь-якої точки світу, де є інтернет, контролювати свій бізнес за допомогою систем відеоспостереження.

Інтелектуальні системи відеоспостереження

Абсолютно вірно – відеоспостереження набуває інтелект. І інтелектуальні функції систем відеоспостереження, що надаються лідерами ринку, з кожною новою лінійкою обладнання не перестають вражати. Надані на сьогодні можливості це вже не мало. Звичний для всіх відео детектор руху, що визначає рух в кадрі і створює системну подію, за якою може здійснюватися запис і виконуватись інші функції в системі, та ця функція з'явилася тільки в цифрових системах відеоспостереження. Відео детектор руху на сьогоднішній день присутній в кожній системі, і це зрозуміло – всі системи відеоспостереження сьогодні цифрові. Однак такі корисні функції як контроль присутності або відсутності об'єкта, спостереження за об'єктом, визначення напрямку руху об'єкта, контроль перетину об'єктом певних меж, підрахунок об'єктів, що рухаються в одному або різних напрямках, функція розпізнавання осіб, розпізнавання автомобільних номерів, контроль швидкості руху автотранспорту, доступні в досить дорогих системах відеоспостереження і по кишені не кожній організації.

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
© 2010-2022 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
П'ятниця, 19 серпня 2022