РусскийУкраїнська

Документація  

Опитування  

Які з протипожежних послуг для Вас актуальні зараз?
 

Системи протидимного захисту (димовидалення) – монтаж і технічне обслуговування

Друкe-mail

Системи протидимного захисту (димовидалення) – монтаж і технічне обслуговуванняСистема протидимного захисту – комплекс технічних засобів для обмеження поширення продуктів горіння у внутрішніх об'ємах будинків і споруд і, переважно, запобігання блокування димом (задимлення) шляхів евакуації та евакуаційних виходів при виникненні і розвитку пожежі, спонукальною системою якого є пожежна сигналізація.

Монтаж – комплекс операцій зі встановлення, з'єднання окремих складових, вузлів та агрегатів, налагодження та перевірки на працездатність системи димовидалення. Технічне обслуговування – комплекс організаційних та технічних заходів, пов'язаних із забезпеченням працездатного стану виробів, установок (систем), шляхом виконання робіт з тестування, ремонту та заміни складових, вузлів і агрегатів. Представлений вид робіт включено до переліку ліцензійних умов.

ТОВ "НВП "Інвестспецкомплекс" володіє відповідною ліцензією МНС України, достатньою матеріально технічною базою та набутим досвідом успішного проведення зазначених робіт. Необхідну інформацію з монтажу та технічного обслуговування систем протидимного захисту Ви можете отримати у наших фахівців.

Вимоги для провадження діяльності протипожежного призначення з монтажу та технічного обслуговування систем протидимного захисту (димовидалення) представлені у відповідних нормативних документах.

Хто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті
© 2010-2021 м.Черкаси ICK.ck.ua При копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
   
Вівторок, 03 серпня 2021